2008 óta dolgozom alma materemben, a Kisvárdai Bessenyei György Gimnáziumban, biológiát és kémiát tanítok.
Természettudományos munkaközösségünk oktató és nevelő munkájának középpontjában a közép-és emelt szintű érettségi vizsgákra való felkészítés mellett a tehetségek felismerése és gondozása áll. Diákjaink sikerrel szerepelnek a megyei, regionális, országos tanulmányi versenyeken. Kapcsolatokat építünk a Nyíregyházi Főiskola és a Debreceni Egyetem műszaki és természettudományos tanszékeivel, ahol kutató diákjaink bekapcsolódnak a kutatócsoportok munkájába. Kutatási eredményeikről az Ifjúsági Tudományos és Innovációs Verseny, a TUDOK, a Nemzetközi Ifjú Kutatók Versenye (ICYS), a Hlavay József Környezetvédelmi és Műszaki Diákkonferencia rendezvényein adnak számot. 2014 júniusában Kisvárda Város „Kiváló tehetséggondozó” díját vehettem át, 2014 októberében Pro Progressio díjban részesültem.
Törekszem, hogy módszertani tárházamat és szakmai ismereteimet folyamatosan fejlesszem és bővítsem, eddig 240 óra továbbképzésen (tehetséggondozás, tanulásmódszertan, epochális oktatás) vettem részt.
2014-ben természettudományos munkaközösségünk „Tarka párák- színpatikus biokémia” projektje fődíjat kapott a Science on Stage magyarországi versenyén, 2013-ban kiemelt díjazásban részesültünk a I. Természettudományos Szakkiállításon (TERMOSZ), 2011-ben különdíjat kaptunk a Microsoft Partners in Learning: Innovatív Tanárok Fórumán.
A Kutató Tanárok Országos Szövetségének 2009 óta vagyok tagja, 2014 óta alelnöke. Réti Mónikával közösen veszünk részt a 2014 márciusában indult Ark of Inquiry nemzetközi projektben.